NAŠE PŮJČKA JE JEŠTĚ VÝHODNĚJŠÍ! Řádným splácením nyní ušetříte až 68 000 Kč.

Tabulka splátek

Odpuštění splátek

Neházíme svědomité klienty do stejného pytle s neplatiči. Klient, který nám platí pravidelně a včas, rozhodně nezůstane bez odměny a za dodržení podmínek mu můžeme odpustit až 15 splátek. Možná se ptáte, proč bychom vám něco odpouštěli, když v dnešní době ani kuře zadarmo nehrabe.

Svědomitý klient je pro nás totiž finančně mnohem výhodnější než neplatič. Nemusíme totiž vynakládat peníze na upomínací proces. Odpadají náklady za písemné upomínky, telefonické hovory či na přepracování úvěru v případě neschopnosti splácet. Takové úkony jsou pro nás nákladné nejen z hlediska poštovních a telefonních nákladů, ale rovněž kvůli nákladům na mzdy (zaměstnanci musí vynaložit svůj čas na upomínky, popřípadě na schůzku, týkající se přepracování úvěru). V neposlední řadě pro nás svědomitý klient představuje mnohem nižší podnikatelské riziko.

A kolik splátek vám můžeme odpustit? Vše se odvíjí od výše vaší půjčky a délky splácení. Podmínkou pro odpuštění splátek je dodržení splátkového kalendáře, ve kterém se s žádnou platbou neopozdíte, ale ani nevyužijete předčasného splacení půjčky. Orientačně uvádíme pár příkladů.

Výše půjčky Počet měsíců splácení Počet odpuštěných splátek
150 000 Kč 96 12
75 000 Kč 72 6
45 000 Kč 96 12
25 000 Kč 60 4
Tabulka splátek

Ideální půjčka by vám měla padnout jako dobře vychozené boty. Není nic horšího, než špatné nastavení výše splátek, které nekorespondují s vašimi finančními možnostmi. Sepište si vaše příjmy a výdaje a spočítejte, kolik peněz vám měsíčně přebývá. V případě, že máte rozpočet volnější a navíc máte peněžní rezervu na pokrytí minimálně tří až čtyř měsíců (pro případ ztráty zaměstnání či jiných nepředvídaných situací), můžete si dovolit vyšší splátky, jejichž výhodou je kratší doba splácení.

Avšak pokud máte naopak nižší příjem a s financemi vycházíte jen taktak, zbytečně neriskujte a nastavte si nízkou splátku, kterou byste byli schopni zvládnout i při ztrátě příjmu ze zaměstnání.

Nižší splátky sice znamenají, že bance zaplatíte víc peněz, což ale nemusí být nutně finančně nevýhodné. Nadbytek peněz, získaný nízkými splátkami, můžete investovat a být na tom finančně mnohem lépe než v případě nezvládnutí splátkového kalendáře a ocitnutí se v platební neschopnosti. A pokud nastane opačný případ a vám se bude dařit natolik, že zalitujete vašeho původního rozhodnutí nastavit si nízké částky peněz na delší dobu? Vždy můžete využít možnosti předčasného splacení.

Pro představu si prohlédněte tabulku splátek, vyjadřující různou dobu splácení a výši měsíčních částek.

Výše půjčky Výše splátky (3 roky) Výše splátky (7 let)
40 000 Kč 1 297 Kč 668 Kč
60 000 Kč 1 931 Kč 986 Kč
100 000 Kč 3 198 Kč 1 622 Kč
200 000 Kč 6 386 Kč 3 233 Kč
400 000 Kč 12 635 Kč 6 300 Kč
Mám zájem o půjčku

Benefity půjčky

Nemusíte řešit až 15 splátek

Při řádném splácení a době splatnosti 108 měsíců vám odpustíme 15 měsíčních splátek.

Skvělá sazba od 5,9 % ročně

Peníze si nyní můžete půjčit se skvělou úrokovou sazbou.

Peníze na účtu do 15 minut

Schválenou půjčku vám na účet zašleme co nejrychleji.

Od smlouvy můžete do 30 dní odstoupit

Pokud vám služba nebude vyhovovat, své rozhodnutí můžete vzít do 30 dnů zpátky.

Výhodné pojištění schopnosti splácet

S námi se nemusíte bát. Pojistíme vás proti neschopnosti půjčku splácet.

Splátky si můžete zdarma přizpůsobit

Podle potřeby si můžete zvýšit nebo snížit splátku až o 50 %, změnit datum splátky nebo dvakrát ročně.

iBodOdměny v bonusovém programu iBOD
Za sjednání půjčky můžete navíc získat 1 000 ibodů. Stačí být registrován v programu a mít aktivovaný sběr ibodů od České spořitelny. Více informací na www.csas.cz/ibod.